Ekoinnowacyjne usługi i urządzenia W Twoim procesie produkcji

Tworzymy kompletne rozwiązania technologiczne dotyczące obróbki metali dla przemysłu.

Dla firmy NETECS, ekorozwój z ekoinnowacyjnymi urządzeniami w procesie produkcyjnym, to nie tylko nowe produkty ale również odpowiednie procesy, które zapewniają wartość dla klienta i jednocześnie znacząco obniżają negatywny wpływ na środowisko.

Nasze usługi

Firma Netecs, dzięki innowacyjnym metodom obróbki metali maszynami CNC, oferuje zarówno wypalanie, wykrawanie, jak i również zaginanie na prasach krawędziowych, stali czarnej, aluminium i stali nierdzewnej.

Cięcie laserem

Świadczymy usługi w zakresie wycinki laserem dowolnych kształtów z blach czarnych, nierdzewnych, trudnościeralnych (typu Hardox) oraz aluminium.

Gięcie na prasie krawędziowej

Gięcie to proces formowania blachy. Prasy krawędziowe służą do kształtowania blachy, za pomocą stempla dociskającego do matrycy.

Wykrawanie rewolwerowe

Jedną z podstawowych usług świadczonych przez firmę NETECS jest wykrawanie blach za pomocą wykrawarki rewolwerowej firmy Rainer.

Nagrody i Wyróżnienia

Netecs, dzięki znacznej inwestycji w rozwój firmy, nowoczesności i innowacyjności stosowanych rozwiązań technicznych i technologicznych swoich usług oraz produkcji, zostaje nagrodzona licznymi nagrodami. Jesteśmy również laureatem wielu konkursów i plebiscytów oceniających poziom jakości usług i rzetelności w stosunku do Kontrahentów. Jednym z naszych celów jest także zadowolenie pracowników. Tworzymy dobre i stabilne warunki pracy i płacy dla obecnych jak i nowych pracowników. Najcenniejszym jest jednak zaufanie, którym darzą nas Partnerzy. Dowodem tego jest ciągły postęp i rozwój firmy. Jesteśmy z tego bardzo dumni i serdecznie dziękujemy!

Perła powiatu Oleskiego
Gazela biznesu 2014
Srebrny Laur Umijętności i Kompetencji
Opolska nagroda jakości 2017

Wspieramy ekorozwój Twojej firmy